Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallary/2911

Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Звернення до влади

Я живу в Чигирині ось уже 45 років. За роки свого життя в цьому чудовому місці я бачила і його розквіт, і занепад.

Бачила як в місті працювали і хлібозавод, і молокозавод, і фурнітурний, і багато чого іншого. Бачила як за тиждень місто підготували до 500 річчя від дня народження Богдана Хмельницького. Тоді за лічені дні двічі перестеляли асфальтне покриття на проїжджій частині вулиці Жовтневої революції. Бачила як встановлювали знак “Галаганівка” на перехресті із вулицею Горького. І бачила як він простояв півгодини. Також я пам’ятаю місто за часів Братчика. Ось тоді був порядок. Була робота, було усе. Пам’ятаю як місто вичищали і приводили до ладу за часів керівництва Петра Микитовича Литвина. Як з’являлись клумби біля державних установ. І біля приватних магазинчиків також. Державні чиновники в прямому змісті вигрібали все своїми руками. Якось це вдавалось Петру Микитовичу.
Після нього ще були і Калашников, і Цисаренко. При першому ще щось робили із містом – то парк Шевченка прибирали, то парк Литвинека. Далі ставало все гірше.
Ось зараз нібито все має бути добре. Немає Януковича, немає Партії регіонів, немає утиску, процвітає демократія. Та, як на мене, в місті стало брудніше. То тут, то там з’являються стихійні звалища.  Ніхто на те не звертає уваги. Тимченко одно розказував що він все робить і за місто дбає. А ми йому вірили. І вірили в те що краще коли комунальні підприємства роз’єднані. Потім вірили що краще коли вони з’єднані. Потім знову навпаки.
Можна довго писати, але толку з того не буде. Я хочу звернутись до влади з наступним. Кожного дня я прохожу повз перехрестя вулиць Воровського та Богдана Хмельницького. І кожного дня бачу одну й ту саму картину – сміття і бруд, який постійно накопичується і ніхто його не прибирає. В мене невелика пенсія. Та я готова заплатити комунальній службі чи міській раді чи адміністрації щоб повичищали ці гнидники, на які мені соромно дивитись. А влада цього не бачить. На моє прохання перехрестя фотографував мій племінник, бо я того не вмію робити. Можливо хоч так влада побачить що в місті коїться. Тепер прошу - дайте мені інформацію до кого звернутись щоб виставили рахунок для прибирання перехрестя і я заплачу за те, що має робити міська комунальна служба безкоштовно.
З повагою Ірина Головко, жителька вул. Воровського, м. Чигирин

{gallery}2911{/gallery}

Коментарі  

+10 #1 Валентина 03.12.2014, 10:00
Стид і сром владі, яка елементаний порядок навести не може. А ще більше - жителям, які біля своїх (а частіше - сусідських) дворів паскудять, і чекають доки та влада за ними поприбирає. Автору статті -респект.
Цитата

Додати коментар