Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Звіт депутата Чигиринської міської ради Буня О.О.

Я, депутат Чигиринської міської ради VI скликання, обраний за списком Чигиринської районної партійної організації Партії регіонів (номер 4 у виборчому списку) звітую перед виборцями за пророблену роботу.

З самого початку мав принципову позицію по ключовим для міста питаннях, такі як бюджет, соціальні програми, тощо. Виходячи з цього та, голосуючи незалежно від рішень фракції, у 2011 році був єдиним депутатом що відмовився перебувати у фракції Партії регіонів. (Див. документи)
За період з 2010р. по 2014р. подав більше 30 депутатських запитів, внаслідок яких були вирішені питання громадян, що звертались з проханням допомогти. Під час зустрічей із громадянами надавав безкоштовно первинну юридичну консультацію, а також допомагав складати необхідні документи – заяви, акти обстеження тощо. Неодноразово виступав з ініціативою детально розробляти бюджет міста. Так, зокрема, завдяки безпосередній участі, мені вдалось недопустити купівлю ліцензійного програмного забезпечення для роботи комп’ютерів апарату міської ради. Таким чином 50000грн, що вже були передбачені бюджетом на купівлю ліцензійного програмного забезпечення, були перераховані центральній районній лікарні на купівлю апарату для проведення аналізів.
Мені, як депутату міської ради, вдалось залучити 30000грн в міський бюджет, що були витрачені на освітлення міста та 10000грн, що були витрачені на ремонт дитячого дошкільного закладу «Зірочка».
Завдяки створенню ініціативної групи «Місто сонця» вдалось прийняти участь в конкурсі мікрогрантів по покращенню соціальної сфери. Також приймав участь у семінарі по адвокасі, що був організований громадською організацією «ДемАльянсу». Внаслідок неоднократної участі в подібних семінарах став членом міжнародної організації. Як наслідок я особисто приймав участь у підготовці кандидатів та їх подальшій участі в міжнародній програмі «Відкритий світ» - що передбачає обмін досвідом між Україною та США. Таким чином з 2012р. по 2014р. мені вдалось прийняти участь в підготовці 3-х груп учасників. Зокрема я сам був учасником цієї програми у 2012 році.
Являюсь президентом районного шахового клубу «Дебют». За власні кошти фінансую проведення регулярних змагань з шахів, в т.ч. компенсація вартості проїзду учасників змагань та придбання цінних призів. Також почав співпрацю з районними шаховими організаціями Кам’янки, Черкас, Золотоноші. Члени Чигиринського районного шахового клубу за моєї підтримки приймали участь в міжрайонних та обласних змаганнях.
За власні кошти придбав шаховий інвентар для функціонування шахового клубу – шахові часи, дошки, шахові фігури.
Неодноразово виступав спонсором проведення інших спортивних змагань – волейболу, баскетболу. Зокрема за власні кошти були придбані форма для однієї із команд, що регулярно приймають участь в районних змаганнях та професійних баскетбольних м’ячів.
Завдяки моїм депутатським неодноразовим зверненням міська рада поставила в чергу і, як наслідок, вдалось частково заасфальтувати вулицю Пушкіна.
Як депутат міської ради надавав матеріальну допомогу дитячому дошкільному закладу при НВК№2 м. Чигирина. Це стосується в забезпеченні пилососу на потреби 2-х груп, оплати паливно-мастильних матеріалів які були необхідні для скошування бур’янів (в т.ч. шкідливих, таких як амброзія) на території НВК, купівлі подарунків до свят, тощо.
На даний час активно співпрацюю з кількома громадськими організаціями – розробляю програми, пишу мікрогранти, інвестиційні проекти. Подав заявки на участь в кількох конкурсах що були оголошені та стосуються міста та району.
Завжди відкритий до спілкування як з громадянами так і громадськими організаціями, державними установами, організаціями, підприємствами, органами місцевого самоврядування.

 

Коментарі  

0 #5 пуся 06.04.2015, 20:12
[quote name="Підтримка молоді"]Так так , б***нЬ яв своєму репертуарі. Піаритьсь хоче, документи про вихід з Партії Регіонів навіщо виклав , це і є твоє досягнення перебуваючи депутатом???? з твоєї ініцятиви заасфальтували , може скажи ще за твої кошти ???))) в другій школі допомагаєш, добре , кожен батько це

Ми раді за вас, що також підтримуєте 2 школу! І ви особисто що зробили? Тільки не для своєї дитини, а для школи загалом?????? Щодо заасфальтування дороги, НІ не за його кошти, а за його ініціативи!!!!
Цитата
0 #4 пуся 06.04.2015, 20:08
[quote name="Молодь Чигирина"]Це не звіт !!! Це власний піар, готуємось по тихенько до виборів.... Аж смішно) "подивіться який я класний" , пане Олег , Ви ж "юрист" , не опускайтесь так низько =)[
Це Ваша особиста думка! І де тут піар????? Хоч один депутат ще прозвітувався? Ні!!!!!Як , Ви сказали "юрист", так і робить свою справу по юридичному!
Цитата
-4 #3 Підтримка молоді 16.03.2015, 11:51
Так так , б***нЬ яв своєму репертуарі. Піаритьсь хоче, документи про вихід з Партії Регіонів навіщо виклав , це і є твоє досягнення перебуваючи депутатом???? з твоєї ініцятиви заасфальтували , може скажи ще за твої кошти ???))) в другій школі допомагаєш, добре , кожен батько це робить, яколи його дитина там навчаєтьс!!!)))я
Цитата
+2 #2 Молодь Чигирина 15.03.2015, 19:01
Це не звіт !!! Це власний піар, готуємось по тихенько до виборів.... Аж смішно) "подивіться який я класний" , пане Олег , Ви ж "юрист" , не опускайтесь так низько =)
Цитата
+12 #1 Громадянин 14.03.2015, 09:27
Эдиний депутат що вiдзвiтувався
Цитата

Додати коментар