Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Звернення жителів до депутата міськради

До мене, як до депутата Чигиринської міської ради, звернулась жителька Чигирина за допомогою. В своєму зверненні Толмач Н.Г. вказує що за адресою м. Чигирин, вул.. Миру, 12 було заблоковано пожежний вихід і зроблена квартира з кладової.

На сьогодішній день в цій т.зв. «квартирі» невідомі громадяни встановлюють якесь обладнання. Нібито як це має бути «серверна» для інтернет-провайдера. На запитання хто надавав дозвіл була отримана чітка відповідь: «Все погоджено з РЕМом».

Встановлення такого обладнання не було узгоджено з жителями будинку. Комунальне підприємство та РЕМ не надав жодних пояснень що відбувається в цій т.зв. «квартирі».

Вважаю за доцільне оприлюднити дане звернення задля громадського контролю. Окрім цього маю намір направити відповідні депутатські запити для вирішення даного питання.

 

Депутат Чигиринської міської ради Бунь О.О.


Коментарі  

+2 #3 Iнший депутат 30.03.2015, 21:33
А в чому невiдповiднiсть?Депутат виклав звернення,пообiцяв направити запити.Де проблема?
Цитата
+6 #2 Чигирин РЕМ 30.03.2015, 13:49
Чигиринський РЕМ не погоджував встановлення, вказаного вище, електрообладнання, тому що не є і не може бути балансоутримувачем вказаного житлового будинку. Громадянка Толмач Н.І. до РЕМ не зверталася (як усно, так і письмово). В подальшому прохання оприлюднювати тільки перевірену достовірну інформацію.
Адміністрація РЕМ
Цитата
+6 #1 Комунальне підприємс 28.03.2015, 19:17
КП "Чигирин" жодного відношення до комунального житлового фонду не має. Заявник з цього питання до КП "Чигирин" не звертався. Розміщуючи подібну інформацію -потрібно перевіряти подані матеріали. Вимагаємо спростування та уточнень!
Цитата

Додати коментар