Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Соціальне партнерство в дії

В березні  2015 року з рамках програми соціального партнерства управління Пенсійного Фонду України в Чигиринському районі та ВСП Чигиринський економіко-правовий коледж Уманського національного університету садівництва в Чигиринському навчально-виховному       комплексі  І-ІІІ ступенів № 3 Чигиринської районної ради Черкаської області

за сприяння директора Захарченко Раїси Дмитрівни, була організована виїзна юридична консультація з актуальних питань пенсійного забезпечення, соціального захисту різних категорій громадян, фіскальної політики держави щодо власності, оподаткування спадкових правовідносин, а також роз'яснення особливостей реформування освітньої галузі в Україні.

Перед учителями школи виступила Головний спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи, обслуговування та розгляду звернень громадян управління Пенсійного фонду України в Чигиринському районі Муртазаєва Валентина Сергіївна та студенти-випускники IV курсу спеціальності «Правознавство» Чигиринського економіко-правового  коледжу Уманського національного університету садівництва.

Представники адміністрації та трудового колективу школи мали змогу поставити запитання та отримати кваліфіковані юридичні консультації щодо правового порядку реалізації своїх цивільних прав та обов'язків.

Наприкінці спілкування присутнім були залишені пам'ятки, буклети, брошури, які обов'язково стануть невеличкими путівниками в реалізації своїх прав громадянами. Відбувся обмін думками, диспут щодо обговорення гострих проблем та викликів сьогодення.

Зустріч із трудовим колективом школи пройшла в атмосфері взаєморозуміння, взаємоповаги, обопільної зацікавленості у продовженні організації заходів, які б давали простір для спілкування, обміну думками, збагачення професійного досвіду та підтримання постійного зворотного зв'язку.

 

Голова циклової комісії                                                           

правових дисциплін ВСП

Чигиринський

економіко-правовий коледж

УНУС                                                                С.В.Гречанюк-Самойлова


Додати коментар