Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Як роблять бізнес на чужих грошах т.зв. чигиринські «бізнесмени»

Сьогодні ваги набирає домовленості між людьми. Щось таке вже відбувалось у 90-х роках. Коли довіра народу до держави падала люди між собою почали домовлятися.

Таким чином вирішували питання з оплатою товару, наданих послуг тощо. Кредит неможливо було взяти. За невиконані обіцянки з людиною могли розквитатись самим зухвалим способом. Часто бувало що розправлялись знаючи що гроші ніколи не повернуться. Це робилось задля того щоб інші боржники бачили що може бути.  

Зараз ми живемо, слава Богу, не в 90-х. Здавалось що люди стали більш відповідальні. Та деякі хочуть спробувати жити безвідповідально. Наприклад довіряєш людині – даєш позику, а потім починається – то «Я в Черкасах», то «Я у відрядженні», то «Я на ревізії». Саме після цього починаєш різко втрачати довіру. Саме дивне що кошти неначе як ідуть в бізнес, а віддачі немає. От і в мене склалась така ситуація. Позику взяли – не віддають. Що робити? Вирішив звернутись до Вашого сайту. Може таким чином вдасться вплинути на боржника. Навмисне не вказую а ні імен, а ні прізвищ. Поки що. Надіюсь на розуміння редакції. Також прошу опублікувати в такому вигляді. Якщо борг не буде повернуто – зобов’язуюсь вказати прізвища і тоді це буде справжньою бомбою для Чигирина. Також надам розписки, що власноруч написані.

 

Наперед  дякую! З пов. Олег

Коментарі  

+2 #5 Кирило 17.04.2015, 06:35
Якщо батьки бізнесмени, як можна було цій людині позичати гроші? Логічно було б запитати, чому вона не звернеться до батьків? Не розумію позичальника.
Цитата
+12 #4 Хочу правди 16.04.2015, 23:01
Коли буде прізвище???
Цитата
+11 #3 Теж знаю 16.04.2015, 21:39
Батьки відомі в місті бізнесмени.Ведуть бізнес порядно,бо знають ціну грошам.Їх справа відома і популярна на сьогодні,бо потрібна людям.А дитина отаке робить.
Цитата
+17 #2 невідома 16.04.2015, 16:45
Так так,знайомий почерк...)) є в нас так "королєва" ,ціни не складе собі) позор батькам
Цитата
+15 #1 Знаю про кого 16.04.2015, 16:11
А я знаю про кого мова. Бо дуже знайомі відмазки. Ото як надрукуєте розписки - хохма буде ))) Особливо коли родичі побачать )))
Цитата

Додати коментар