Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Другий Всеукраїнський з'їзд Народних рад в Чигирині

6 червня в Чигирині в районному будинку культури пойшов ІІ  Всеукраїнський з'їзд  народних рад  ( Народних рад й організацій Державницького спрямування).

Перший з'їзд проводився навесні на " козацькій" Хортиці в м.Запоріжжі і постановляв  другий з'їзд провести в козацькому Чигирині. 
В Чигирин прибули делегації з 12 областей: від Івано-Франківської до Донецької.  Чигиринщину представляли  громадські організації  " Партріотична Чигиринщина" і   ГО "Чигиринська  районна  Народна рада". Організатором  і  керівним координатором з'їздів   виступає  народна громадська організація м. Запоріжжя. 
За час  роботи чигиринського форуму проводилися дискусійні виступи, озвучувалася певна  критика сьогодення, узгоджувалися керівні органи новостворюваної сили,  її програмні документи. Відбувалися і словесно-конфліктні протистояння між деякими делегаціями. З'їзд конструктивно закінчив свою роботу. Деякі незначні текстові питання вирішено доопрацювати в робочому порядку. З використанням електронних засобів зв'язку. 
Делегації по завершенню своєї роботи з цікавістю побували на Богдановій горі, а деякі відвідали і визначні  місця Чигиринщини. 

Попередньо оголошено, що наступний  третій з'їзд можливо відбудеться в м.  Гадячі на полтавщині, також колись козацькому місті. 

Іван Петренко

Додати коментар