Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

ФОТОФАКТ (або знову про міський пляж)

От такий більш ніж метровий вуж 07.07.2015р. приблизно о 12-00 год. дня  на міському пляжі,   де річка Бабичка стикується з основним руслом Тясмина і  зовсім поблизу купаються маленькі діти,  вполював і з'їв жабу. 

"Добре" , що це поки - що тільки вуж. Бо світловодські торгівельники на чигиринському ринку можуть вам розказати, як в Світловодську  люди залишають облаштовані  біля води дачні будиночки та земляні ділянки втікаючи від засилля змій. 

 

 

ГО " Чигиринська районна Народна рада" 

( Фото надано сім'єю К-енко , відпочиваючою на пляжі з малолітніми дітьми). 

 

 

Коментарі  

+5 #5 Вужі над Тясмином 13.07.2015, 18:15
В неділю цілий день з компанією сиділи на березі Тясмина, виглядали вужів, не побачили ні одного. Коли стемніло, хлопці до півночі ходили біля бабички і кричали голосом самців жаб, ні одна тварюка не припливла. Вражені такою зухвалістю змій, ми пішли додому, всю ніч снились величезні вужі, а на ранок дуже боліла голова і чомусь хотілося пити.
Цитата
+1 #4 Дирекція Кукарачі 13.07.2015, 07:21
Вужі неотруйні і ніколи першими на людей не кидаються, так що ніякої небезпеки не несуть. Можна спокійно купатися, загоряти на місцевому пляжі не гірше чим на Чорному морі.
Цитата
+4 #3 Народна рада 13.07.2015, 00:24
Факт , що вже давно не очищається русло Тясмина.
А в таких зарослях що є, і плавати важко відпочиваючим, і з неприбраних зарослів Бабички випливають зміїні до місця, де
безтурботно граються діти. Тобто в обох випадках можливі погані наслідки.
/До речі, на фотографіях сім'ї, що надала дане фото, зафіксовано інший момент, що тоді фактично плавало два немалих вужі. Це сім'ю відпочиваючих та їх малолітніх дітей і налякало і обурило таким незадовільним облаштуванням місця масового відпочинку людей в Чигирині./
Цитата
+13 #2 Серпентолог 11.07.2015, 07:58
Дожилися що вже вужам нічого їсти, доводиться харчуватися бридкими зеленими жабами. Чим займається районна адміністрація, чому мовчать депутати, хозяйка Кукарачі? Негайно треба організувати місцевим вужикам триразове харчування.
Цитата
-11 #1 Вуж 10.07.2015, 20:00
Щас начнуться сипатись коментарі що в появі вужа іж жабою в роті винен Клименко і міскрада. :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитата

Додати коментар