Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Цікаву публічну пропозицію чигиринцям заробити і оздоровитись запропонував житель Мачу Пікчу

Житель Мачу Пікчу з Перу Сергей П(як він сам зазначив на своїй сторінці в одній із соцмереж) запропонував справжнім Чигиринцям «велозаробіток», завдяки якому охочі зможуть і фізично розвинутись та ще й заробити коштів.

Ось що він пропонує в соціальній мережі.

«Пропоную кожному ЧИГИРИНЦЮ, гідному свого слова, реальний заробіток ( від 18-ти, коли вже мамки не вирішують, і до ....)!!! А саме : велопробіг по вказаним на фото місцям. Відстань загальна - не важливо ! ( км 500-600 в одну сторону ) . Головна умова - до 200 км в добу - не оплачується, окрім чаю, кави, бутербродів. Подолана відстань за добу 200 км і вище по формулі 200 грн + за кожен км 1 грн. Тобто 250 км - 250 грн, 300 км - 300грн і т.д. ( але пробіг менше 150 км в добу оцінюється як шлангування і т.д. з відповідним наслідками.) Не передбачувані умови типу ДТП чи лікарське втручання, чи технічні поломи, в адекватному відношенні - беру на себе, окрім прихованих проблем особистостей, які визначаю особисто і в кожному випадку окремо. :) . Шланговики і халявщики визначаться досить швидко і безапеляційно.

 Головна мета - перевірити вольову спроможність кожної людини, та чи гідне його "Я", того що ця людина каже на публіці, чи в соцмережах :)))

----Головне , на скільки мені відомо, ще ні один чигиринець цього ще не робив. Кожен, хто зможе дійти до кінця, зможе прославити не тільки себе, а й нашу ЧИГИРИНЩИНУ !!!! ----Для здійснення цього проєкту ----допускається селфі цього проєкту в онлайн режимі.

 ---- Навіщо це мені треба ? - Мені реально НУДНО і я хочу перевірити на що гідні ЧИГИРИНЦІ, розуміючи те, що цей проект є досить непростий для втілення в життя та фізичному плані. ---- Кількість осіб оплачується від відстані, а не від учасників... Чи одна особа, чи десять, а 200- км + це 200 грн +.... Кошти ділите особисто між собою... :)))) ( Деталі - пишіть мені на мою особисту сторінку.) ---- загальний час проєкту 4-ри 6-ть діб :))) ----Головна мета проєкту : ЧИ ЗМОЖУ Я ЗРОБИТИ ТЕ, ЩО ПРОПОНУЮ ВАМ ! :))))»

Коментарі  

+2 #3 Інвестор 31.07.2015, 16:01
Переможцю велозабігу подарую свій мопед "Верховина"
Цитата
+13 #2 Велобайкер 29.07.2015, 23:23
Хочу запитати у Сергія зі славного міста Новий Чигирин, а чи є якісь знижки для велоперегону на патріотичнону велобайку під назвою "Україна"?
Цитата
+11 #1 Валютний велогонщик 29.07.2015, 19:49
За такі гроші нехай цей Сергей П по своїй Мачі Пікчі їзде. Йому реально нудно... Хоче і прославитись і не потратитись. В нас Нетовкіна такими проектами керує, до неї звернись.
Цитата

Додати коментар