Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Рішення виконкому Чигиринської міськради «законніше» ніж рішення суду «іменем України», або сім кіл «чиновницького пекла»

Наявність у Вас рішення суду, яке вступило в законну силу та в повному об’ємі відновило Ваші права, як виявилося, не гарантує  реального захисту Вашого права власності, а для чиновників органу місцевого самоврядування є не більш як «папірцем», який муляє очі.

Так сталося і в Чигиринській міській раді, яка чомусь вважає рішення «свого» виконавчого комітету «законнішим» рішення Апеляційного суду Черкаської області, а секретар міської ради Фесуненко О.М. фактично визнаючи, що «...рішення виконавчого комітету……… дійсно видане з порушенням деяких вимог законодавства...»,  просто ігнорує судову гілку влади, яка в 2014 році сказала своє вагоме справедливе суддівське слово в цій вельми резонансній справі.  Хотілося б уточнити, що ж  це за порушення деяких вимог законодавства, і які правові наслідки і перспективи у рішення виконавчого комітету, яке прийнято з безпрецедентним порушенням законодавства України. Чомусь Ольга Миколаївна про це не пише, а також не зазначає, яким чином стало можливим прийняття такого ганебного рішення виконавчим комітетом Чигиринської міської ради і чому в даному випадку до сьогоднішнього дня людина не може відновити своє право власності, не зважаючи на неодноразові звернення та отримуючи  формальні бездієві відписки.

В даному конкретному випадку громадянина України зухвало, кулуарно, «підкилимно»,  без будь-яких правових підстав було позбавлено права власності, при цьому грубо порушено норми  Конституції України щодо недоторканності права власності особи. 

В якій цивілізованій країні це можливо? Відповідь: ні в якій.

Виконання рішення суду та відновлення права власності особи в даному випадку повинно стати яскравим прикладом боротьби за свої права, не згоди з беззаконням, чиновницьким свавіллям.

Громадяни, жителі нашого міста повинні знати, що органи місцевого самоврядування підзвітні та підконтрольні  громаді в цілому і кожному зокрема. Так само це стосується секретаря міської ради. І кожний громадянин має право звернутися і вимагати ефективних дій по відновленню законності. Адже органи місцевого самоврядування це не «Олімп» та «Пожиттєвий приз», а низка високопрофесійних ефективних управлінців, які покликані забезпечувати права і свободи жителів громади, оперативно реагувати на порушення  прав і свобод, шляхом їх відновлення, в т. ч. і через виконання рішення суду, яке вступило в законну силу.  І не важливо, подобається це рішення суду  комусь чи ні.

 Активність громадян у відновленні своїх прав – ось запорука того, що  нікого  більше, ніколи,  ні в нашому місті, ні в нашому районі не спіткає гіркота незаконного позбавлення права власності, не дотримання закону, байдужості та «чиновницького пекла».

Дізнавшись про цей випадок, Чигиринська районна в Черкаській області організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», буде пильно стежити за процедурою відновлення законності та виконання рішення суду у відповідності до ч. 5 ст.124, п.9 ч. 3 ст.129 Конституції України.

Гречанюк-Самойлова С.В.

Коментарі  

+8 #48 Букініст 27.08.2015, 11:17
Понад півтори тисячі книжок українською мовою зібрали партійці обласної «Солідарності» в рамках акції «Українська книжка – дітям Донбасу».http://vmisti.in.ua/index.php/novini/674-ukrajinsku-literaturu-vruchili-dityam-z-donbasu
Краще цукерки "Рошен" роздавать!
Цитата
+12 #47 Солідарний 17.08.2015, 07:34
Коли вже Чигирин почне формувать команду "Солідарність"? Де привселюдне обговорення кандидатів в депутати, як це робиться в усіх інших районах?
Цитата
+19 #46 Кібер 14.08.2015, 17:31
Цитую Виборець:
А хто входить до виборчих списків БПП "Солідарність" до Чигиринської рай і міськ рад?

Ця інформація розголошенню не підлягає, а кому треба ті вже знають і потихенько росфасовують гречку по пакетам.
Цитата
+6 #45 Виборець 14.08.2015, 14:56
А хто входить до виборчих списків БПП "Солідарність" до Чигиринської рай і міськ рад?
Цитата
+16 #44 Вольдемар 12.08.2015, 19:25
Цитую ЗнаюГречанюк:

Вольдемар, Ви безпощадний)))

Що є то є, не заперечую.
Цитата
+4 #43 Ляшко 2 12.08.2015, 17:59
Цитую ЗнаюГречанюк:
Цитую Вольдемар:
Цитую Обличчя 2:

свєтік хоч посимпатічніше буде гончарова

А як на мене то симпатичніший Гончаров...

Вольдемар, Ви безпощадний)))

Він не безпощадний. Він правильно зорієнтований.
Цитата
+12 #42 ЗнаюГречанюк 12.08.2015, 17:38
Цитую Вольдемар:
Цитую Обличчя 2:

свєтік хоч посимпатічніше буде гончарова

А як на мене то симпатичніший Гончаров...

Вольдемар, Ви безпощадний)))
Цитата
+12 #41 ЗнаюГречанюк 12.08.2015, 17:36
Цитую Злим:
Цитую Чигиринка:
Світлана,будучи адвокатом по справі,подругою фігурантки,намагається вплинути на процес за допомогою партійної посади!Непоганий початок для партійної лідерки та кандидатки в депутати!

Це наклеп!!!

Звісно що наклеп, бо Свєта не адвокат!!! Цитую Кадровик:
Цитую Пояснення:
Супруги ділять нажите разом(не будемо називати).Світлана Гречанючка є адвокатом у колишній дружини.Вони також є подружками.Гречанючка після того,як міськвиконком не захотів влізати у сімейні "розборки", підняла гвалт у Білому домі та цілий день тероризувала всіх,аргументуючи це своєю високою посадою в партії президента :eek: .На чому вона неодноразово наголошувала. :-*

А як вона попала в партію президента на керівну посаду? Може це жарт?

А вона такаааа, вона можеее)
Цитата
+8 #40 ЗнаюГречанюк 12.08.2015, 17:32
Цитую Робін Гуд:
Цитую Соломону:
Тебе що ніколи не спіткала гіркота незаконного позбавлення права власності, не дотримання закону, байдужості та «чиновницького пекла»?
Чи ніколи зухвало, кулуарно, «підкилимно», без будь-яких правових підстав не було позбавлено права власності, при цьому грубо порушено норми Конституції України щодо недоторканності права власності особи? Шо тут не понятно???
А Чигиринська районна в Черкаській області організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», буде пильно стежити за процедурою відновлення законності та виконання рішення суду у відповідності до ч. 5 ст.124, п.9 ч. 3 ст.129 Конституції України. Ото-так!!!

Прошу оприлюднити деталі свавілля!!!

Неа, деталей не буде)
Цитата
+14 #39 ЗнаюГречанюк 12.08.2015, 17:31
Цитую Виборець:
Цитую Світлана:
Соломону - Чигиринська міська рада чудово знає про яке рішення йде мова.

Якщо інформація про цей випадок не підлягає розголошенню, то звернення потрібно було направить до міської ради поштою. А якщо звернення є відкритим, то потрібно оприлюднить всі деталі справи і скани рішень. Сказала "А", кажи і "Б"... А так, із обмеженим доступом до інформації схоже на дешевий передвиборчий піар, або наклеп.

Це не тільки піар... Там Свєта лопухнулася надаючи правову допомогу одній людині... Якщо коротко, то вона подала заяву до суду цивільного провадження замість адміністративного... Коли ж Свєта побачила, що лопухнулася і що виправити вже не можна, то вона, як завжди, почала шукати крайнього... Вона ж бабулєнци взяла тієї "однієї людини"))
Цитата

Додати коментар