Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Прохання допомогти

Жителька Чигирина Євгенія Гасаненко на своїй сторінці у «Вконтакте» звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти.

“Потрібна допомога. Так склалося, що в моєї мами хвороба під назвою - рак... Є шанси врятувати її життя. Змушена просити про допомогу таким от способом, тому що самотужки потянути вартість лікування не маю змоги. Якщо є можливість допомогти хоч якоюсь сумою - буду дуже вдячна. Номер картки приват банку 4149 4978 4262 6543 на моє і"мя. Всим небайдужим величезне Дякую.”

 


Багато небайдужих людей вже зробили свій внесок. Євгенія раз за разом дякує всім хто відгукнувся на прохання допомогти.
“Ще раз величезне дякую всим небайдужим за Вашу допомогу. За назначенням почали хіміотерпію в м.Черкаси.
Зараз маємо пройти ще три курси хімії за типом Folfox-6 - одна порядка 16 тис. (1 курс - 2 хімії × 8тис.).
На сьогоднішній день ми осилили вже дві хіміотерапії. Нажаль, наші кошти обмежені, мушу повторюватися в проханні про допомогу, тому що самотужки потянути вартість лікування не маю змоги. Якщо є можливість допомогти хоч якоюсь сумою - буду дуже вдячна. Номер картки приват банку 4149 4978 4262 6543 на моє і"мя. Всим небайдужим величезне ДЯКУЮ.”


Редакція звертається до дописувачів з проханням не стояти осторонь. Якщо кожен зробить посильний внесок, то разом це буде суттєва підтримка людини, в якої виявили такий недуг.
Час проявити людяність.

Додати коментар