Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Учасник АТО з Чигирина в соцмережі вимагає розслідування смерті чигиринця, що помер, не діставшись зони бойових дій

Ігор Грабовий, учасник Революції гідності та антитерористичної операції, на своїй сторінці у Facebook звернувся із наступним.

«Трапилась біда! Десь місяць тому до лав Збройних сил був мобілізований чигиринський хлопець (чоловік, батько.....) Сергій Кононенко. Він не "петляв і не косив", він вчинив як справжній чоловік, в скрутну хвилину він пішов захищати Батьківщину. Він не ховався за балачками "та в мене син, сім'я, робота і т.д.", "за Пороха і олігархів воювать не буду", він своїм прикладом показав сину, що означає слово "МУЖИК". Впевнений, що багато людей від нього не чекали цього кроку і були здивовані дізнавшись, що Сєрий одягнув форму. 
Вчора його не стало. Помер....
Помер на лікарняному ліжку у Львівському військовому госпіталі. Діагноз: запалення легень чи пневмонія (я не фахівець). Та проблема в іншому. Сергій протягом 5 днів звертався в медпункт на полігоні з температурою 39,5 на що отримував відповідь - "симулянт!" (інформація від хлопців, які з ним разом проходили вишкіл). Коли його таки шпиталізували вже було пізно..
Виходячи з вищевказаного, я впевнено заявляю - його вбили!!! Його вбив лікар військ. частини, його вбив його ж командир, його вбила халатність та байдужість лікаря госпіталя (який лише повідомив сім'ю: "везіть гроші, будем лікувать",) його вбила людська байдужість і безвідповідальність тих, кому матері Чигиринщини довіряють своє найцінніше - сина! 
Я звертаюсь до всіх хто знав Сергія, до всіх кому не байдужа доля солдата (мобілізованого чи призваного), до всіх хто все ще вірить, що чужого горя не буває. Давайте звернемося до всих ЗМІ які тільки існують, щоб смерть Сергія не стала просто статистикою. Давайте доб'ємося суду над винними і РЕАЛЬНОГО покарання!!! Давайте докладемо всих зусиль щоб знайти винного, а не крайнього. Сергія ми вже не повернемо та можемо врятувати багато інших захисників яких вбиває не куля ворога, а звичайна байдужість і халатність.

 

P.S. Знаю систему з середини і на власному досвіді. В мене в частині медична служба була на висоті (проблеми як і кругом, хронічна нестача певних препаратів можливо і спеціалістів, та за 8 місяців моєї присутності там нікого не назвали СИМУЛЯНТОМ тим паче з температурою 39,5 Також не вірю, що у Львівському госпіталі не було препаратів, волонтерська допомога там розвинута як ніде. Не хочу компроментувати армійську медицину, хочу витягнути звідти негідників!!!»

Коментарі  

+18 #2 Галина 11.01.2016, 23:53
Гниды были ..есть и будут....такова печальная статистика......жаль конечно парня. Я вчера ехала автобусом из Чигирина в Черкассы...в селе подсела женщина ,знакомая водителя , так как часто, почти каждый день колесит по долгу работы , я так поняла из их разговора , что работает кондуктором на каком -то маршруте в Черкассах.Разговор зашел о военных зоны АТО и о бесплатном их проезде......так вот эта женщина говорит , что быстрее бы эти льготы отменили , почему мол мы должны страдать ......это ты страдаешь , говорю я ей ,,,???а парни в такой мороз, что автомат к рукам примерзает не страдают......а год войны , про которую ты даже новости не смотришь????и это те "люди " за которых гибнут вот такие пацаны.......
Цитата
+7 #1 Єгор 20.08.2015, 13:16
Хлопця жалко
Цитата

Додати коментар