Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Відкрите звернення Буня Олега Олександровича до ГО «Чигиринська районна Народна рада»

Я, Бунь Олег Олександрович, 1981 р.н., безпартійний, проживаю за адресою: м. Чигирин, пров. Ватутіна, 2, депутат Чигиринської міської ради VIскликання, обраний за списком Партії регіонів, номер 4 виборчого списку, звертаюсь до ГО «Чигиринська районна Народна рада» з наступним.

Останнім часом на мою адресу зі сторони громадської організації йдуть звинувачення незрозумілого формулювання. Створювати враження що нічого не відбувається я вважаю за недоцільне. Звик до того що, якщо маю претензії до діяльності службових осіб органів державного управління або місцевого самоврядування, то висловлювати їх особисто, дивлячись у вічі, або ж у письмовій формі. Таким чином я діяв завжди, не залежно від того з ким я спілкувався. Саме із-за того що мав тверду позицію зі мною неодноразово проводили «виховну» роботу бувший міський голова та бувші голови адміністрації, їх підлеглі.

Не бажаючи поступатись в своїх принципах в 2011 році став єдиним депутатом у Черкаській області що мав сміливість вийти із фракції Партії регіонів та із партії взагалі. (Про це є відповідні підтверджуючі документи, які я вже раніше публікував). Як наслідок був позбавлений роботи. Працював тоді у відділі статистики Чигиринського району, керівником якого був, на той момент Лисий Василь Григорович, що в подальшому став першим заступником голови Чигиринської районної державної адміністрації Цисаренка Олександра Борисовича.

Під час голосування на сесіях міської ради завжди керувався внутрішнім переконанням, а не вказівками місцевих політичних керманичів. Саме завдяки цьому не дозволив міській раді, на чолі з Тимченком С.О., виділити 50000грн на купівлю «ліцензійного програмного забезпечення». За моєї ініціативи ці кошти були направлені на купівлю апарату для здійснення аналізів у центральній районній лікарні.

Це лише деякі мої дії, як депутата міської ради. Звіт про свою діяльність я вже публікував. До речі був єдиним депутатом хто це зробив. При вимозі можу публічно прозвітуватись за свою роботу.

Після цього громадська організація називає мене «регіоналом». Я ніколи не заперечував того, що я був у її лавах. Але не потрібно перекручувати факти. Якщо вже починаєте говорити – то говоріть до кінця.

Також активісти, а особливо голова організації Романенко Павло Іванович, постійно говорить що я співпрацював із Зубиком В.В. Абсолютно правильно каже шановний пан Романенко П.І. Але є знову «але». Я також співпрацював із Нетовкіною Н.В. І ще багато з ким. Завдяки такій співпраці мені вдалось залучити інвестиції в благоустрій міста Чигирина в розмірі 30000грн на освітлення міста, 10000грн – на ремонт дитячого садка «Зірочка». Також були облаштовані зупинки громадського транспорту, здійснено ямковий ремонт проїжджої частини по місту тощо. Мабуть, за думкою громадської організації, все це робилось не на благо, а на шкоду жителів міста.

Члени громадської організації вказують що я ніби як відомий «чигиринцям як скупщик голосів на виборах 2012 року». В мене виникає закономірне питання – якщо це дійсно правда, то де рішення суду, за яким мене визнано винним в скоєні протизаконних діянь? Наскільки я юридично обізнаний презумпцію невинуватості ще ніхто не відміняв. Принцип якої заключається в тому, що особа вважаєтьсь не винуватою у вчиненні протизаконних діянняхдо того часу, поки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому законодавством, і встановлено вироком суду, який набрав законної сили. Саме тому я звернувся до правоохоронних органів з проханням надати інформацію чи являюсь я фігурантом у справах, якщо такі є, з приводу підкупу голосів. Відповідь обов’язково опублікую в інтернет-виданнях.

Підсумовуючи, звертаюсь особисто до Романенка Павла Івановича та до членів громадської організації «Чигиринська районна Народна рада». Якщо у Вас є питання до моє діяльності як депутата чи як громадянина – готовий публічно зустрічатись з усіма членами організації із залученням громадськості та засобів масової інформації. В разі відмови від такої зустрічі - буду змушений звертатись до відповідних органів щоб вони дали правову оцінку таким висловлюванням.

Бунь Олег, депутат Чигиринської міської ради

Коментарі  

+6 #106 chig_nar.rada@ukr.ne 20.10.2015, 09:40
Цитую хрюша:
Зубик увійшов у фракцію Партії Регіонів та голосував за січневі закони, які пізніше призвели до загибелі Небесної Сотні, а пізніше до інтервенції Росії. Тобто до загибелі наших чигиринських братів, синів і батьків............Да, таки Да, що на Зубику вся Верховна Рада. І тільки від нього
одного затверджували всі ЗАКОНИ. А ви, особисто стояли із свічкою і дивились як Зубик підписує закони.

Зубик не підписував , але кожен голос надважливий,Чого ПР, переманювала хоч одного депутата з протилежних сил? Бо там тоді взагалі арифметика виходить від "нечистого" : Наприклад, в голосуванні 100:100, Переманюють одного і вже 99:101. ТОБТО НАРДЕП ОДИН, а РІЗНИЦЯ ВЖЕ В 2 ГОЛОСИ!!! Кожен голос подвоюється в різниці.. .
Цитата
-16 #105 ксюша 19.10.2015, 18:42
Людина, хоч знала за що працювала. І в Обморок падала, ДА!!! А ти особисто щось в своєму житті досяг чи досягнула? Про тебе ж не пишуть так як про Буня.
Цитата
-11 #104 хрюша 19.10.2015, 18:39
Зубик увійшов у фракцію Партії Регіонів та голосував за січневі закони, які пізніше призвели до загибелі Небесної Сотні, а пізніше до інтервенції Росії. Тобто до загибелі наших чигиринських братів, синів і батьків............Да, таки Да, що на Зубику вся Верховна Рада. І тільки від нього одного затверджували всі ЗАКОНИ. А ви, особисто стояли із свічкою і дивились як Зубик підписує закони.
Цитата
+3 #103 Ось ось 12.09.2015, 00:02
Ну да - 100 осіб - то справжнє віче. Мабуть то і є народ від імені якого члени виступають скрізь
Цитата
+9 #102 Так ось 11.09.2015, 23:45
Спочатку було чоловік 40-50, потім ще підійшли люди, було десь більше сотні.
Цитата
-7 #101 Ось так 11.09.2015, 21:43
От і показала сама найнародніша народна рада з усіх народних який справжній рейтинг у них. На так зване віче, що активно анонсувалось найнароднішими, прийшло аж 40 осіб. З них 26 - члени цієї горе-організації. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитата
-5 #100 Цырк отжигает 05.09.2015, 16:53
Цитую Анонс:
Продовження клоунади буде в середу 9 вересня - ЧЕРГОВА СЕСІЯ !!!! Знову будуть виділяти кошти Руденкові та Демиденку. Всі на сесію - час це припинити !!!!!!!!!!!!!!!!!

Шановна, не поспішай так, а то так швидко строчиш бездарні коментарі під різними ніками, що не встигаєш написати головне - 9 вересня буде сесія міської чи районної ради? Клоунеса наша невтомна, твоя туга мисля не встигає за шаловливими ручками.
Цитата
+13 #99 chig_nar.rada@ukr.ne 05.09.2015, 09:11
[quote name="Подруга"]шось нашу Свєту Хоменко десь не видно(( відгукнись Свєта наша зіронька ...
Як це Світлани Хоменко не видно? На сесії районної ради ходить де хочуть "пропхати" рішення про надбавки до зарплат голові і заступниці, або про надання 145 га землі монастирю.( Добре що депутати голосують "проти" ).
Або от в останньоу номері районної газети подається ініціативна група по підготовці установчих зборів громадської ради при Чигиринській РДА.То Світлана там від Громадської організації "Перша Народна Рада" Чигиринського району. / Очевидно по замовленню Петра створеної і очолюваної Кучеренко Т.В. в противагу Чигиринській районній Народній раді. До речі, разом з гоніннями на Дісканта О.А. очевидно за вказівками того ж персонажу почали закривати нам двері приміщень, де ми засідання проводили./
Цитата
+14 #98 Анонс 04.09.2015, 18:10
Продовження клоунади буде в середу 9 вересня - ЧЕРГОВА СЕСІЯ !!!! Знову будуть виділяти кошти Руденкові та Демиденку. Всі на сесію - час це припинити !!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитата
+15 #97 Юрист 2 04.09.2015, 17:39
Цитую Затятим брехунам:
Якраз начальник казначейства і сказала що виконувати рішення суду ПОТРІБНО! І ніякі Буні -Синякові тут ні причому. Просрав апарат міської ради, а винуваті ці хлопці? Насмішили. А чи нужденні - то друге питання. Для чого було дотягувати до рішення Верховного Суду???!!!!

Яке ж воно...Та треба виконувати рішення суду, хто ж заперечує!По-перше , в нас рішення суду можуть десятиріччями виконуватися. По-друге, казначейство ж пояснило, які листи слід написати в прокуратуру і рахунки розблокуються... А там можно і зустрічні позови подати на Демиденка- за Чернеченський ставок, за відсутність каналізації на заводі, змінити ставку земельного податку та ін.Демиденко б зняв всі претензії або був би должний. А так легше всього-віддали людські гроші.А ти кажеш до чого тут Бунь і Синяков.Не ті інтереси лоббіюєте- про чигиринців треба турбуватися а не про "ніщих".
Цитата

Додати коментар