Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Життя після виборів

Вибори до місцевих рад та міських/селищних, сільських голів не зупинили час. Життя йде. Цікаво було бути кандидатом на посаду міського голови.

Не плекав ілюзій з приводу масової підтримки. Зате почув та побачив багато цікавого. Дізнався справжнє ставлення до себе, до політичної сили, від якої був кандидатом на посаду міського голови. Здобув неоціненний досвід. Ну і на додачу впевнився що маю прихильників своїх принципів та поглядів. Таких виявилось 164 чоловіка. Чи мало це? Очевидно, щоб стати міським головою – однозначно так. З іншої сторони – я не маю великого бізнесу, не веду пропагандистських зустрічей. Просто живу, працюю, займаюсь громадською діяльністю. Саме завдяки цьому і здобув такий результат. Ці люди підтримують мою діяльність. Тому, як на мене, це не мало. Тож вважаю за потрібне подякувати їм за те, що підтримали мене. ДЯКУЮ ВАМ!

Також зробив для себе певні висновки. Один із основних – потрібно ще активніше займатись громадською діяльністю. Вже маю певні ідеї. Ось деякі з них:

1.      Провести декілька відкритих днів міської ради для ознайомлення школярів, студентів із роботою апарату міської ради, порядку проведення сесій.

2.      Запропонувати відділу освіти, школам, коледжу проведення безкоштовних лекцій на тему місцевого самоврядування, виборчого права тощо.

3.      Внесення змін до регламенту роботи міської ради. Зокрема запровадження вільного виступу будь-якого громадянина перед сесією міської ради (так як це робиться в місті-побратимі Чигирина – в місті Себастополь, штат Каліфорнія, США)

4.      Звітність перед виборцями за пророблену роботу. Хоч я і прозвітувався за мою депутатську діяльність минулого скликання, та, швидше за все, мій звіт залишився без уваги. Тому знайду кращі способи донести інформацію жителям міста.

5.      Розробка та впровадження проектів розвитку міста, громадського суспільства в Чигирині.

Можу запевнити – я втілю ці ідеї в життя.

Новообраного міського голову - Буханця Степана Івановича вітаю з перемогою та бажаю щоб він у своїй діяльності, як міський голова, керувався принципами, які я пропагував у своїй програмі –

  1. Персональна відповідальність міського голови за життєдіяльність міста.
  2. Відкритість та прозорість роботи міського голови та міської ради.
  3. Інтереси громади та громадян міста є першочерговими та основоположними.
  4. Особистий контроль роботи всіх комунальних підприємств міським головою.
  5. Розробка та втілення програм розвитку міста. Звіт перед громадою.

Зі своєї сторони, я, як депутат Чигиринської міської ради, докладу також зусиль щоб ці принципи та ідеї були запроваджені. Також зазначаю – що залишаюсь відкритим до співпраці з усіма громадськими організаціями, політичними партіями та громадянами.

У нас все вдасться!

 

Щиро, Бунь Олег, депутат Чигиринської міської ради VIта VIIскликань

Коментарі  

-8 #1 Прихильниця 20.11.2015, 00:09
У тебе ще все попереду, не розчаровуйся !!!
Цитата

Додати коментар