Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Депутат міськради пропонує студентам безкоштовно навчатись у США

В рамках програми, що я анонсував, пропоную всім бажаючим, хто відповідає заданим критеріям прийняти участь у програмі обміну.

Я, як випускник 2012 року по програмі обміну та член міжнародної організації “OpenWorld”, маю можливість отримувати інформацію щодо програм, що діють.

Маючи переконання що потрібно активніше пропагувати ідеї громадського суспільства запрошую взяти участь у Програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD Exchange Program) у 2016-2017 навчальному році. 

Учасники будуть обиратися за такими критеріями, як академічна успішність, лідерський потенціал, знання письмової та 

розмовної англійської мови й готовність учасника перебувати у США як студент/студентка за програмою обміну. 

Учасники програми навчатимуться в Сполучених Штатах протягом одного семестру без отримання ступеня за будь-якими спеціальностями.

 

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) 2016-2017

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це  програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня й культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США прагне до того, щоб його зусилля відображали розмаїття американського суспільства та суспільств за кордоном. Бюро заохочує до участі в усіх своїх грантових програмах та інших заходах людей з усього світу і пропонує можливості, відкриті для всіх, незалежно від раси, кольору шкіри, національного походження, статі, віку, релігії, географічного розташування, соціально-економічного статусу, фізичного стану, сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. Бюро дотримується принципів справедливості, рівності й інклюзивності.

 

I. Опис програми

Уряд Сполучених Штатів Америки та організація World Learning мають за честь оголосити про початок конкурсу на участь у Програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD Exchange Program) у 2016-2017 навчальному році. Учасники будуть обиратися за такими критеріями, як академічна успішність, лідерський потенціал, знання письмової та розмовної англійської мови й готовність учасника перебувати у США як студент/студентка за програмою обміну.

Учасники програми навчатимуться в Сполучених Штатах протягом одного семестру без отримання ступеня за будь-якими спеціальностями. Учасникам програми, які планують навчання в США за спеціальностями «юриспруденція» або «медицина», буде запропоновано вивчення тільки базових курсів із цих спеціальностей. Зацікавленим кандидатам з медицини, сестринської справи, ветеринарії, фармакології або інших клінічних спеціальностей буде запропоновано вивчення тільки базових курсів з цих спеціальностей без безпосереднього догляду за пацієнтами, а також без догляду за тваринами.

Учасники програми навчатимуться в акредитованих чотирирічних вищих навчальних закладах США і братимуть участь у громадській роботі, семінарах з професійного розвитку та різноманітних культурних подіях. При необхідності учасникам буде запропоновано інтенсивний курс з англійської мови. Учасники програми житимуть в університетських містечках або в сім'ях з американськими родинами.

Кандидати на участь у програмі повинні мати високу мотивацію і продемонструвати лідерські здібності через свою академічну успішність, ініціативність та участь у громадських і позакласних заходах.

Окрім вивчення предметів у своїй галузі, американістики та предметів на вибір, учасники програми візьмуть участь у таких видах діяльності:

·         Брифінг перед виїздом: учасники програми зобов’язані відвідати детальний брифінг перед поїздкою до США.

·         Громадська робота: учасники програми UGRAD співпрацюватимуть із громадами США і братимуть участь у громадських ініціативах.

·         Семінари: протягом дії програми фіналісти візьмуть участь у семінарах з розвитку лідерських якостей та професійної орієнтації, що відбудуться у м. Вашингтон, округ Колумбія.

 

II. Фінансове забезпечення

Програма обміну студентів вищих навчальних закладів Global UGRAD передбачає таке фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/зі США, навчання в американському університеті, проживання й харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

 

III. вимоги до кандидатів

Кандидати на участь у програмі Global UGRAD розглядатимуться незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, етнічної приналежності або гендерної ідентичності. Особам з обмеженими можливостями наполегливо рекомендовано також брати участь у конкурсі.

Конкурс на участь у програмі  Global UGRAD відкритий і базується на основі академічної та особистої успішності  кандидатів.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

·         мати українське громадянство і проживати в Україні на час проведення конкурсу;

·         бути старшим за 18 років на момент початку навчання у США;

·         не бути студентом випускного курсу приватного або державного вищого навчального закладу; Програма Global UGRAD не може бути останнім академічним семестром бакалаврської програми студента;

·         володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі;

·         мати високий рівень академічної успішності;

·         мати можливість почати навчання у Сполучених Штатах з серпня 2016 року або з січня 2017 року (у випадку необхідності навчання на підготовчій програмі з англійської мови). Фіналісти конкурсу не можуть самостійно обирати дати програми чи відкладати участь у програмі на пізніший термін;

·         відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну (J-1) для в’їзду до США;

·         повернутися в Україну після завершення програми у травні 2017 року.

 

До участі в конкурсі НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ:

·         студенти, які не відповідають  вказаним вище критеріям;

·         громадяни України, які постійно проживають на території США;

·         громадяни України, які мають дозвіл на постійне проживання в США;

·         студенти, які навчаються, проживають або працюють за кордоном на момент проведення конкурсу;

·         працівники Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та урядових агенцій США, що входять до дипломатичної місії США в Україні, та їхні найближчі родичі: чоловік/дружина, діти, сестри, брати, батьки та ін. Ця заборона втрачає чинність через рік після завершення працівником строку служби або роботи за контрактом у зазначених установах та організаціях.

·         працівники організації World Learning та їхні найближчі родичі: чоловік/дружина, діти, сестри, брати, батьки та ін.

 

IV. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ студентів

Учасники програми Global UGRAD повинні дотримуватись академічних стандартів установи, яка їх приймає, й усіх термінів та умов програми. Студентів, які не будуть дотримуватися  академічних стандартів та цілей програми, може бути відсторонено від участі в програмі.

Учасників програми буде розміщено в коледжах та університетах по всій території Сполучених Штатів. Учасникам не дозволяється обирати коледж чи університет. Учасники вивчатимуть предмети у своїй фаховій галузі, а також предмети з американістики. Стандартна кількість академічних кредитів (credits) за семестр - 12. Кількість кредитів з американістики входять до обов'язкових 12 кредитів за семестр. Можливість узяти додаткові кредити залежить від університету в США й підлягає узгодженню та затвердженню в організації World Learning. Учасники програми  проживатимуть у студентських гуртожитках.

Учасники програми зобов'язані пропрацювати не менше ніж 20 годин як волонтери під час навчання за програмою Global UGRAD.

Учасникам не дозволяється продовжувати навчання для отримання ступеню в Сполучених Штатах. Всі учасники повинні повернутися в Україну відразу після завершення програми.

 

V. Подання заяви на участь

Для участі у програмі UGRAD приймаються анкети ЛИШЕ в електронній формі.

Кандидатам необхідно зареєструватися на сайті www.worldlearning.org/ugrad, щоб отримати доступ до інтерактивної системи заповнення анкет для участі у програмі. Кандидати зможуть заповнити свою анкету, а також відправити рекомендаційні листи та інші документи онлайн.

Кандидатам НЕОБХІДНО подати пакет документів, до якого входять:

·         Анкета для участі у програмі обміну (всі відповіді мають бути повними, всі поля - заповнені англійською мовою);

·         Копія першої сторінки закордонного паспорту;

·         Два рекомендаційних листи з перекладом на англійську мову. Один рекомендаційний лист має бути від викладача чи наукового керівника з ВНЗ, другий лист може бути від іншого викладача, роботодавця, тренера, координатора колишньої програми обміну або від родини, яка прийматиме студента у США. Члени сім'ї та друзі не можуть надавати рекомендаційні листи;

·         Копія залікової книжки чи витяг із залікової книжки. Документи мають бути перекладені на англійську мову й офіційно завірені навчальною установою, яка їх видала, або бюро перекладів;

·         Офіційна довідка з визначенням місця та курсу навчання студента (з неофіційним перекладом);

·         Атестат про закінчення повної середньої освіти для студентів першого курсу навчання (з перекладом на англійську мову, офіційно завіреним навчальною установою або бюро перекладів);

Кандидатам БАЖАНО подати:

·         Офіційний сертифікат тесту TOEFL. Допускається, що на момент подання документів цей тест іще не складено;

·         Додаткові документи (сертифікати, грамоти тощо).

 

Після того, як анкету повністю заповнено, перевірено, а необхідні документи завантажено, слід натиснути «Відправити» («SUBMIT»). З цього моменту зміни в анкеті будуть неможливими.

Документи і рекомендації будуть перевірені з відповідними установами.

Анкета має відображати ОРИГІНАЛЬНІ ДУМКИ та ІНДИВІДУАЛЬНУ РОБОТУ кандидата, які підтвердять мотивацію кандидата до участі у програмі. Плагіат, чужі думки та ідеї без належного посилання на джерело неприйнятні. Виявлення плагіату є підставою для негайної дискваліфікації кандидата.

 

VI. Кінцевий термін подання анкет

Кінцевий термін подання анкет:

п’ятниця, 1 січня 2016 року, 17:00 за київським часом


Неповні анкети та анкети, надіслані пізніше 1 січня 2016 року, розглядатися не будуть.

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або за телефоном: (+38 044) 521 50 43.

 

Окрім цього можу поділитись досвідом написання ессе та заповнення анкет. Маю позитивний досвід, що підтверджувалась участю кандидатів, яким я допомагав у оформленні необхідних документів. Звертайтесь – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел.. 097-856-99-05, 099-07-17-915, 063-023-48-18.

 

Щиро, Бунь Олег, депутат Чигиринської міської ради VIта VIIскликань

 

 

Коментарі  

-1 #17 Амириканиць 02.12.2015, 14:11
Приятна новость вже насобиралась перша група багато пацанів є і тьолки. Ми трохи посовітувались і рішили що всі будем подавати документи в Гарвардский університет.
Цитата
+15 #16 Студент 27.11.2015, 18:10
Хватить пургу гнати, пора вже формувати групи і відправлятись за бугор. Хто тут главний?
Цитата
+24 #15 Нас не догонят 26.11.2015, 18:20
Цитую Амириканиць:
Ту то шо? Скільки жве желающих нащитуєця? Мині треба це знать шоб вищитать скільки буде стоять білєт на автобус до штат з чєловєка!

Братан, не парся з тими підрахунками, виходь на трасу, зупиняй автобус на штати, він тебе довезе в потрібне місце, а білет купиш у водія - дешевше вийде. Щасливої дороги!
Цитата
+15 #14 Філософ 26.11.2015, 17:59
Цитую Американін:
Цитую Філолог:
Це мова аборигенів.

Сам ти абориген!!! Сліди за базаром філософ!
А тєма класна! Я тоже буду їхать.

Збирай всіх аборигенів, формуйте косяки і летіть в вирій к...ні м....рі, чим дальше тим краще, а хто не вміє літати то п.....те пішки.
Цитата
-5 #13 Американін 26.11.2015, 15:04
Цитую Філолог:
Це мова аборигенів.

Сам ти абориген!!! Сліди за базаром філософ!
А тєма класна! Я тоже буду їхать.
Цитата
+39 #12 Філолог 26.11.2015, 07:31
Це мова аборигенів.
Цитата
-12 #11 Амириканиць 26.11.2015, 07:29
Ту то шо? Скільки жве желающих нащитуєця? Мині треба це знать шоб вищитать скільки буде стоять білєт на автобус до штат з чєловєка!
Цитата
+43 #10 Ідея тошо нада! 25.11.2015, 15:12
Братан та забий на ту Америку, ти ж справжній професор філолог. Терміново виїзджай в Канаду, там багато українців - будеш їх "сиволапих" вчить справжньої україської мови.
Цитата
+46 #9 Утечка мозгов 25.11.2015, 14:37
Цитую Амириканиць:
А мині ідєя вчитись в Америці нравиця. І від армади мона закосить і в штати мотнуця. Цей шанс нада іспользовать. От тільки жаль з англійською слабовать. Нада срочно ріпітітора нанімать. Та і на білєт хочаб в оддну сторону нада шоб хтось проспонсірував. А можи групой дишевши буде туда їхать? Давайте групу будим формувать. Чим більше нас набираєця тим краще. Хто нам організатор дайте тіліфон по якому мона в список записаця. Одногрупникам до встрєчі в штатах! Діпутат красава! Ідея тошо нада!

В Чигирині можна сформувати кілька груп таких "амириканців". Потужний педагогічний колектив району разом з районним управлінням освіти і розширеним методкабінетом підготовили багато таких грамотних і перспективних любителів "мотнуця" в США.
Цитата
-2 #8 Амириканиць 25.11.2015, 00:27
А мині ідєя вчитись в Америці нравиця. І від армади мона закосить і в штати мотнуця. Цей шанс нада іспользовать. От тільки жаль з англійською слабовать. Нада срочно ріпітітора нанімать. Та і на білєт хочаб в оддну сторону нада шоб хтось проспонсірував. А можи групой дишевши буде туда їхать? Давайте групу будим формувать. Чим більше нас набираєця тим краще. Хто нам організатор дайте тіліфон по якому мона в список записаця. Одногрупникам до встрєчі в штатах! Діпутат красава! Ідея тошо нада!
Цитата

Додати коментар