Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

УВАГА!Бродячі собаки в місті!

10 грудня 2015 року дитина моєї знайомої поверталась зі школи додому. На нього ззаду напала собака і покусала за плечі і ноги. Дитині 8 років, зараз у нього крім гематом на плечах і укусів, шоковий стан.

Родичі хлопчика одразу звернулися в лікарню, де була надана медична допомога і видана довідка для пред'явлення в органи місцевого управління. Заяву подали в міськраду і в райдержадміністрацію. У відповідь вони почули що це питання буде піднято і розглянуто на найближчій сесії міськради. У зв'язку з тим, що не доведено наявність сказу у собаки, дитині не зробили укол від цієї страшної хвороби. А мамі дитини порекомендували знайти цю собаку і, якщо не вийде доставити її у ветлікарню для спостереження і обстеження, самостійно годувати і спостерігати за собакою протягом тижня і, якщо собака через тиждень буде жива і здорова, то значить дитині «пощастило».

На додачу я хочу сказати що величезна зграя собак бігає в районі будинків іменованих «квадратом» і жителі в минулому році вже писали скаргу в міськраду, але так нічого і не було зроблено. Після цього інциденту багато мамочок занепокоїлися тим, що у дворі нижньої школи, де навчаються молодші класи, і у дворі першої школи, де навчається потерпілий хлопчик, теж бігають пару собак і одна з них годує, росту з німецьку вівчарку. А як відомо у собаки, що кормить, може бути неадекватна реакція. У зв'язку з тим, що у мене теж дитині 7 років і вона навчається у нижній школі, я і батьки дітей, з якими спілкувалася, прошу відреагувати на ситуацію, що склалася і прийняти швидкі заходи.

Коментарі  

+4 #7 Знову 06.04.2016, 10:54
Братва, інакше не назву наших "очільників", до утилізації лампочок, за 75,0 тис. грн., додайте ще й утилізацію собак, тисяч так за 100. А потім кутів і горобців - утилізуємо. Є ще одне місце з "двома полушариями", називається мозок, включайте його, бо ви весь час не тими "полушариями" думаєте.
Цитата
+7 #6 Олена 28.12.2015, 03:37
У нас, у Києві, біля будинків було дуже багато собак,на них було дуже багато скарг до різних установ, але це не давало результату, їх годували волонтери,їм змайстрували велику кількість будок, їх намагались усіх стерелізувать,вночі влітку не можливо було відчинити вікно, від гавкоту, вони нападали на людей зграєю, потім вони почали зникати по черзі, їх усіх витравили, не відомо хто. І зараз тихо і спокійно.
Цитата
+8 #5 Ждіть в гості 16.12.2015, 17:19
Дайте нам час спочатку зі своїми чигиринськими собаками розібратись, а потім і до здолбунівських доберемся.
Цитата
+7 #4 Оксана 16.12.2015, 11:09
Мою дитину також покусала собака 16.12.2015 р.в м. Здолбунів біля пожежної частини, залишився великий синець та порваті штани. Як виявилось пес бездомний,його там просто підгодовують і це вже не перший випадок собака нападала і раніше.Дитина йшла до школи собаку не чіпав не дразнив(є свідки) просто підпіг та вкусив.Закінчилось тим, що в дитини шок, рана та боязнь собак, та зіпсовані нерви та день у вчительки, а у мене душа не на місці і думки аби не було сказу та як тепер ходитиме до школи,з бездомними собаками потрібно щось робити,але що?
Цитата
+17 #3 Знакомая 11.12.2015, 22:11
Абсурдная ситуация получается - собака укусила сына, сын в шоке и травмирован, а мамочке приходится еще и кормить этого неуравновешеного кобеля, чтобы иметь доказательство тому, что собака не больна сказом! Бред! Почему работники ветслужбы не выехали на место проишествия и не забрали собаку для наблюдения??? Куда смотрят органы и службы, которые должны по долгу службы заниматься такими проблемами???
Цитата
+7 #2 Наталка 11.12.2015, 18:59
Дава-а-айте організу-у-уєм фестиваль пи-и-ива по-корейскі. http://www.doodoo.ru/celebration/12369-fried-dog.html
Цитата
+14 #1 Дідусь Кіндрат 11.12.2015, 18:49
За часів попередньої влади їх було менше.
Цитата

Додати коментар