Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування

Варто нагадати, про те, що після 22.00 години перебування неповнолітніх у розважальних закладах без батьків заборонено.

На депутата райради накладено стягнення у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури виявлено та здійснено обов’язкову участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП  відносно громадянина С., депутата Чигиринської районної ради.

Шарікові вже не ті, або як «Чигиринська районна Народна рада» судилась із районною газетою

Майже дев’ять місяців судових розглядів, і як результат… Феміда відмовила в задоволенні позову про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування завданої моральної шкоди до редакції газети «ЧИГИРИНСЬКІ ВІСТІ».

Депутат сільради не подала декларацію

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури виявлено та здійснено обов’язкову участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП  відносно громадянки К., депутата Галаганівської сільської ради Чигиринського району.

В Чигирині зафіксували рекордну температуру повітря

Теплі повітряні маси з південних широт зумовили 21 вересня на Черкащині спекотну погоду. Середня добова температура повітря перевищила кліматичну норму на 8−12° і відповідала середині літа.

Останні коментарі